Krepšinio užsiėmimai

Būrelio tikslas – lavinti vaikų sportinius gebėjimus, skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir užimtumą, gerinti vaikų sveikatą.

Būrelis vyksta sporto salėje, vaikams nuo 4 metų.

Sostinės krepšinio mokykla

Sceninės raiškos studija „Šypsenėlė“

Būrelio tikslas – lavinti vaikų klausą, balsą, muzikinį skonį, suteikti vaikams kuo daugiau teigiamų emocijų koncertuojant didžiojoje scenoje.

Būrelis vyksta aktų salėje, vaikams nuo 3 metų.

Vadovė Ilona Linkevičiūtė.

Anglų kalbos užsiėmimai

Būrelio tikslas – suteikti vaikams anglų kalbos pamatus,  kurie pravers jiems visą gyvenimą. 5-7 metų vaikai greitai, lengvai ir ilgam įsimena naujus anglų kalbos žodžius bei struktūras.

Būrelis vyksta bibliotekoje, vaikams nuo 5 metų.

Keramikos  užsiėmimai.

Būrelio tikslas – lavinti vaikų smulkiąją motoriką, erdvinį mąstymą, vaizduotę, kūrybiškumą, meninius gebėjimus. Lipdymo metu vaikai lavins lytėjimo, regėjimo pojūčius, pastabumą, išmoks savo emocijas bei jausmus perteikti meninės raiškos priemonėmis.

Būrelis vyksta sporto salėje, vaikams nuo 4 metų.

Vadovė Rimantė Jurgaitienė.

100 zuikių „Mažasis  tyrinėtojas“

Mažojo tyrinėtojo pamokėlės apima mokslą, technologijas, inžineriją, meną ir matematiką (ang. STEAM). Vaikai mokosi per patyrimus, eksperimentus, įvairias užduotis ir sprendžiant realias problemas ar situacijas.

Užsiėmimo metu lavinamas vaikų dėmesys, pastabumas, sisteminis mąstymas, rišli ir nuosekli kalba, smulkioji motorika, mokomasi dirbti komandoje.

Būrelis vyksta aktų salėje, vaikams nuo 3 metų.

Būrelio vadovė Sigita Galdikienė.