Vasario 16-osios minėjimas

Gražiausias žodis – Lietuva. Jis ne vieną kartą skambėjo Lietuvos Valstybinės atkūrimo dienos, Vasario 16-osios minėjime. Šią ypatingą dieną buvo kalbama apie tai, kad Lietuva yra mūsų gimtinė, kad ji pati gražiausia ir mylimiausia…

Skambėjo vaikučių dainuojamos dainos: „Lietuvėle tu graži“, „Nupiešiu Lietuvą“, lietuvių liaudies šokiai „Šiaudų batai“, „Tu Lietuva, tu mana“.

Tautinių švenčių metu siekiame, kad ugdytiniai geriau pažintų Lietuvą, didžiuotųsi ja ir gerbtų jos simbolius. Mūsų tikslas ugdyti tautiškumą, patriotiškumą, meilę savo kraštui.