Sveikiname festivalio „Rasos lašeliai” laimėtojas!

Lapkričio 27 dieną, vyko televizinis virtualus vaikų ir jaunimo festivalis konkursas „Rasos lašeliai” , kuris prasmingai papildo Lietuvos kultūrinį gyvenimą ir yra vienas žinomiausių muzikinių  projektų šalyje. Šiais metais projekte dalyvavo Jungtinės Karalystės, Lenkijos bei Lietuvos šalių atstovai, tarp kurių galėjome išvysti ir mūsų ugdytines: Dorotėją Žukauskaitę, Ulą Rovaitę ir Oliviją Dubinskaitę, kurias parengė mokytojos: Edita Mečkovskienė ir Vaida Vitkauskienė. Renginio tiesioginė transliacija vyko „Youtube“ kanale ir „Rasos lašelių ” facebook puslapyje.

Šiame festivalyje mergaitės laimėjo II laipsnio diplomą Ir buvo apdovanotos „Rasos lašelių” specialiai renginiui sukurtomis taurėmis.

Labai sveikiname ir džiaugiamės savo mažosiomis talentingomis mergaitėmis!