Sveikiname ,,Pilaituko” komandą laimėjusią net du apdovanojimus tarptautiniame vaikų ir jaunimo konkurse ,,Christmas Talent league”! ,,Ančiukų” grupės dainininkei Aurorai Tarasevičiūtei pavyko laimėti antrąją vietą, o ,,Paukštelių” grupės Arijos Avgulytės ir Gabrielės Notkutės duetas pelnė trečiąją vietą!
Džiaugiamės mergaičių ir jas ruošusios meninio ugdymo vadovės Editos Mečkovskienės pasiekimais tarptautinio lygio konkurse!

Vilniaus lopšelio-darželio „Pilaitukas“  ugdytinių, šokėjų grupė (6/7 m.) „Pilaitukės“ – Darija, Beatričė, Dagnė, Gintė, Lukrecija ir Uršulė dalyvavo šokių konkurse

 „Saulės zuikučiai“, kurį organizavo Vilnius  International Meridian School. Kolektyvas pelnė „Žaismingiausio kolektyvo“ nominaciją.

Mergaites ruošė meninio ugdymo pedagogė Edita Mečkovskienė.

Džiaugiamės ir sveikiname mažąsias artistes!

Šių metų 2022 m. vasario 18 – 20 dienomis Vilniuje vyko tarptautinis muzikos ir šokių online konkursas “Winter stars”, kuriame dalyvavo darželio “Pilaitukas” peliukų grupės ugdytinės Ugnė Gikaraitė ir Saulė Gasiūnaitė, kurios atliko I. Šeduikienės dainą “Žiogas ir sraigė’. Mūsų nuostabų dueto debiutą įvertino garbingoji komisija, kuri skyrė mums 2-ąją vietą. Mergaites ruošė meninio ugdymo pedagogė Edita Mečkovskienė, taip pat talkino auklėtojos Regina Masalskienė ir Agota Rimšaitė. Sveikiname mūsų mažąsias žvaigždutes.

Pristatome mūsų darželio „Pilaitukas” talentingas ir begalo artistiškas dainininkes: Ulą Rovaitę, Dorotėja Žukauskaitę, Oliviją Dubinskaitę,(kitaip vadinamos trio ŠYPSENĖLĖS), kurios išdrįso dalyvauti tarptautiniame vaikų ir jaunimo konkurse “Christmas Talent league”.  Tai buvo pirmasis trio “Šypsenėlių” pasirodymas didžiojoje scenoje, kurį lydėjo žiūrovų aplodismentai. Savo drąsa ir artistiškumu pradžiugino ir vertinimo komisiją, kuri mergaites apdovanojo 3 vietos diplomu! Sveikiname mažąsias žvaigždutes! Mergaites ruošė meninio ugdymo pedagogė Edita Mečkovskienė,o jai talkino pedagogė Vaida Vitkauskienė.