Rieda ratai rateliukai!

2021 m. rugsėjo  20 – 22 dienomis lopšelyje-darželyje „Pilaitukas“ vyko RIUKKPA organizuojama respublikinė akcija „Rieda ratai rateliukai“, kurios metu buvo paminėta Tarptautinė diena be automobilio. Šiomis dienomis visi į lopšelį-darželį skubėjo pėsčiomis arba atvyko kuo įdomesnėmis ir įvairesnėmis „ratuotomis priemonėmis“. Vaikučiai kartu su pedagogėmis savo gebėjimus pademonstravo važiuodami paspirtukais, dviračiais, riedučiais ir vaikiškais automobiliais. Visi įveikė kliūčių ruožą, lenktynių trasą. Tiek maži, tiek dideli patyrė daug džiugių emocijų ir aktyviai praleido laiką. Ačiū pedagogėms ir vaikučiams, kad nepabūgo vėsaus oro ir linksmai bei aktyviai praleido laiką. Ačiū tėveliams, kad rūpinatės savo vaikų aktyvia gyvensena, palaikėte šią iniciatyvą ir prisidėjote, jog vaikučiai riedėtų kuo įvairesnėmis transporto priemonėmis!