Sveikatą stiprinanti mokykla

Nuoseklių mūsų bendruomenės pastangų dėka, 2020 m. darželis pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla. Mums svarbu stiprinti vaikų ir kitų darželio bendruomenės narių fizinę, protinę, dvasinę sveikatą, gilinti sveikatos žinias bei formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, bendromis pedagogų, medikų, šeimos bei visuomenės pastangomis kurti integruotą bei sveikatai palankią aplinką.

2020 – 2021 m. m.  vykdomas darželio bendruomenės projektas „Sveikatos šaly – pabūkime visi!“

Sveikatiada

„Sveikatiada“ vadovaujasi šūkiu – sveikai gyventi yra smagu! Organizuojamos masinės mankštos, šokiai, pusryčių fiestos, vaisių ir daržovių iššūkiai, žinių mūšiai ir pan. Įdomių renginių metu vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir sužino aktualios ir naudingos informacijos apie sveikatingumą. Išbandę „Sveikatiados“ idėjas, vaikai patys susidomi sveika gyvensena ir turi daugiau motyvacijos gyventi sveikai. Taigi ši programa – tai kartu ir puikus pagalbininkas auklėtojoms, įgyvendinant Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą Sveikatos ugdymo bendrąją programą.

Jau tris metus mes su visa darželio bendruomene priimam „Sveikatiados“ iššūkius, juos drąsiai ir išradingai įgyvendinam. Kasmet atsiranda naujų iššūkių ir konkursų, kuriuos mielai išbandom ir linksmai sudalyvaujam.

Sveikatiada 2020-2021 m. m.

Visuomenės sveikatos priežiūra ir maitinimas darželyje